sabit reklam
Rüyada Saçını Kestirmek

Kişi rüyada saçını kestirdiğini görmüş ise, bu hayatında bazı değişiklikler yapmak istediğine işaret eder. Yapmak istediği değişiklikleri gerçekleştiremediği takdirde çok üzüleceğine ama değişiklikler sayesinde de yeni hayatında çok mutlu huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi hayatında istediği değişikliği gerçekleştirir ise kariyeri, başarısı ve hayatı üzerinde oldukça büyük etki sağlayacak demektir.

Rüyada Saçının Kesilmesi

Rüyayı gören kişinin hayatını kontrol altına almadığı için istemediği hayatı yaşadığı anlamına gelir. İstemediği olaylar ile karşılaşacağı ve bu nedenle üzüleceği ve zarar göreceğine rivayet eder. Rüyayı gören kişinin artık silkelenip kendine gelmesi ve hayatının kontrolünü eline alması gerekir. Hayatı kendi istediği gibi yaşaması gerektiğine delalet eder.

ruyada-sacini-kestirmek

Rüyada Saçın Kısa Kesilmesi

Aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılar yaşanacağı ve zor zamanlar geçirileceği anlamına gelen rüya, çok sıkıntılı günlerin yaklaştığının habercisidir. Yaşanan olayların gün geçtikçe işleri daha da kötüye sürükleyeceğini işaret eder. Rüyanın bir diğer anlamı ise, sağlık konusunda rüyayı gören kişiyi yıpratacak bir hastalığına yakalanacağını gösterir.

Rüyada Saçın Kısa Görülmesi

Bu rüyanın anlamı oldukça olumludur. Rüyada saçın kısa görülmesi yaşanan sıkıntı ve üzüntülerin artık son bulacağı ve uzun süredir yaşanan endişeli bekleyişinde son bulacağı, hiç sıkıntının kalmayacağını gösterir. Rüya sahibinin artık rahat edeceği ve hayatını mutlu bir şekilde yaşayacağına işaret eder. AYrıca yaşanan bir hastalık söz konusu ise şifa bulacağı ve kötü olayların aileden artık uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada Saçın Uçlardan Kesildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin tam olarak bağımsızlığına kavuşamadığını kendini daha özgür hissetmek istediğine ve bunun üzerine yavaş yavaş isteklerini hayata geçireceğine işaret eder. Bu geçen süre zarfında bazı arkadaşları ile arasına mesafe koyacağına ve yeni bir çevre edineceğine rivayet eder. Rüyanın bir diğer anlamı ise değişik fikirlere açık olacağına kariyeri için eğitim alacağına ve buna yönelik kurslara katılacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçını Kuaföre Kestirmek

Rüyayı gören kişinin işlerini düzenli bir şekilde yaptığını gösterir ve kurallara uyan biri olduğu anlamına gelir. Yaptığı her işi büyük bir özen ve azim ile çalışarak aynı zamanda prensipli bir şekilde çalışan birinin başarısız olmayacağına işaret eder.

Adım attığı her işte oldukça başarılı olacağı anlamına gelen rüya lüks bir hayata da işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine yeni bir hayat kurmak adına uğraşacağına ve ailelerin yanında olacağını bilerek daha huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

ruyada-sacini-kestirmek

Rüyada Saçını Kendisinin Kestiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kimseye minnet etmeden tüm sorumluluğu üstlenerek hayatını tamamen değiştirerek kendi istediği hale getirmek adına adım atacağına, evini değiştireceğine, başka bir şehre taşınarak da kendi hayatını yeniden kuracağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi bekar ise evlilik fikrini biraz daha erteleyip önceliğimi kariyerine vereceğine delalet eder.

Rüyada Bıçakla Saçını Kesmek

Rüya sahibinin uygunsuz davranışları sebebi ile çok sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Yanlış kişiler sebebi ile hayatını kendi istediği gibi yönetemediğine ve yanlış ilişkiler yüzünden de hoş karşılanmadığı anlamına gelir.

Hayatının hakimiyetini elinden kaçırmak, istediği hayata ulaşmakta güçlük çekmek ve işleri güçleştirdiği için dar boğaza gireceği anlamına gelir.

Rüyada Saçını Erkek Saçı Gibi Kestirdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin boyunu aşacak işlerle uğraşması sonucu hiç hayırlı olmayacak sonuca varmasına, yaptığı işlerden istediği sonuçları alamayacağına, birden fazla işlerle uğraştığı içinde konsantrasyon sorunu yaşayacağı anlamını taşır.

Kişinin baskı altında olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin rekabet içerisine girerek iş yaşantısını da riske atacağı anlamına gelir.

Rüyada Saçını Usturaya Vurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki sorunları ortadan kaldırmak adına radikal kararlar alacağını işaret eder. Sorun yaşanan evliliklerin bitmesine kötü giden bir işten iflas etme gibi anlamlar taşıyan rüya, kişinin hayatındaki belli bir dönemi de kapatacağı anlamına da gelir. Hayatında yeni bir sayfa açmaya niyetlenen kişi, hayatının sıkıntılı bölümlerini yaşamından atarak sıfırdan huzurlu bir hayata başlayacak demektir.

Rüyada Saçı Kestirip Ağlamak

Rüyayı gören kişinin hayatını baştan yaşamak adına değişiklikler yapacağına ve sonuçlardan hiç memnun olmayacağına işaret eder. Hayatında yaptığı değişikliklerde ailesini dinlememesi ve kendisine uyarıda bulunan arkadaşlarını da dikkate almadığından yapacağı girişimlerden para ve de zaman kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Saç Kestirmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan hayatın rüyayı gören kişi için artık bir anlam taşımadığını, kendisini eli kolu bağlanmış gibi çaresi hissettiğini ve bunun için bir kaçış yolu aradığını işaret eder. Yeni bir hayata adım atmak için bağlılıklarından kurtulmak ve kendi hayatının kontrolünü yeniden ele almak istediğini gösterir.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)