Ad – Aware – (Programlar)

Ad – Aware
(Programlar)

Sürüm: 1.06

 

Tanıtım: Ad-Aware Standart Sürümü dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

 

Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz.

 

İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz. Programın Bu yeni ve tamamen ücretsiz (Sadece Ad-watch çevrimiçi tarama seçeneğini kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor) kişisel kullanıcı sürümündeki yeni eklenen özelliklere bir gözatacak olursak:

 


» Yeni Şifreli Ayarları ile 3. yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)
» Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)
» Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)
» Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama)
» Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)
» Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)
» Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

 

Ad-Aware 1.06 sürümü ile gelen yenilikleri ise:

» %30 arttırılmış tarama
» Gelişmiş CSI taraması
» Yenilenmiş arabirim
» Tarama esnasında yaşanan takılmaların giderilmesi
» TAC güncellemeleri ve hata düzeltmeleri
» Genişletilmiş kategori listesi
» Birçok sürümdeki hata giderilmesi ve hızlandırıcı ek ayarlar

 

* Ad-Aware programınızın son zararlı programcıklara karşı da tam savunma yapabilmesi için referans dosyası sürümlerini takip etmeyi unutmayın.

 

** Eğer Ad-Aware SE Personal 1.04 ve 1.05 kullanıyorsanız alttaki bağlantıdan programın güncellenmiş Exe dosyasını indirebilirsiniz. Böylece tüm programı değil de sadece güncellenmiş uygulama dosyasını çok daha hızlı biçimde indirebilir ve 1.05 sürümüne terfi edebilirsiniz.

»»» Programı İndir «««

|» “Programlar” Sayfasına Dön! « |

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)