Ares Lite Edition – (Programlar)

Ares Lite Edition
(Programlar)

Sürüm: 1.8.1

 

Tanıtım: Son dönemlerde hızla büyüyerek popüler dosya paylaşım programlarının arasına lan Ares, mp3, video, program, döküman vs. aramanızı ve bunları bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor. Türkçe desteği ile birlikte gelen program dosya indirme hızında bir hayli başarılı olmasıyla beraber , çoklu arama, audio/video player, dosya kütüphanesi ve transfer gibi özellikleri de bulunuyor.

 

Programı Türkçe olarak kullanmak için kurduktan sonra çalıştırın ve Control Panel > General bölümündeki dil seçenekleri arasından “Turkish”i seçin.

 

UYARI: “Programı innDir”e bastıktan sonra programı indirebileceğiniz sunucuların listesi çıkacaktır. Bir sunucu seçip sağ taraftaki “Download” kolonundaki simgeye tıkladığınızda programı indirebilirsiniz.

 

UYARI: Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak malısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan , virüslü bir dosya indirimi sonunda şılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle şılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve şılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

»»» Programı İndir «««

» “Programlar” Sayfasına Dön! «

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)