Canlı TV Sitelerine Genel Bakış

canlitvDeğer dostlar merhaba,
Bu ızda canlı tv sitelerinden canlitv.net i inceleyeceğiz. Her hafta bir siteyi ele alıp eksileri neler artıları neler bulunduğu sektördeki yeri nasıl bunları değerlendireceğiz.Canlitv.net ti tasarım olarak ele aldığımızda diğer sitelere nazaran site tasarımı ve kolay kullanımı sağlamakta ve sitedeki renk seçimleri ve menü yapısını ele aldığımızda tasarım olarak bizden 10 üzerinden 9.5 puan almaktadır. İç sayfaların tasarımını açıkcası o kadar beğenmedik fakat haricindeki sayfa tasarımları gayet başarılıdır.

Siteyi diğer sitelerden ayıran en önemli özellik ise canlı tv ile ilgili bir site olmasına rağmen bu sitenin daha çok kanal eklemesi ve güncel olması nedeniyle takibe aldık.
Radyo dinleme sitelerinde olmayan bir özellik yapılmış ve ına canlı tv mix demişler.

Canlı TV Mix nedir?

Canlitv.net te toplam 4 kategori olup pop , rock , yabancı ve electro da dünyada en çok dinlenen radyoları tek bir sitede toplanmış. Mixer butonuna tıkladığızda o kategoride en çok dinlenen radyolardan biri rastgele karşınıza çıkmakta ve etkileyici bir tasarım ile klasik radyolardan kendini ayırt etmiş gibi görünüyor.

Canlı tv izlemek istiyorsunuz ve atv,kanald,star gibi büyük kanalların dışında farklı kanallar arıyorsanız bu siteyi ziyaret etmenizde fayda var.

Canlı tv mix ile ilgili ayrıntılı bilgi veren bu dökümanı incelemenizde fayda var.

CanliTVPopMix

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)