Firefox Mozilla – (Programlar)

Firefox Mozilla
(Programlar)

Sürüm: 2.0.0.5

 

Tanıım: Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da…

 

Tarayıcı
Sekmeli tarama ile internette çok daha kolay gezinebilirsiniz. Artık her sayfa için yeni pencere açmak zorunda değilsiniz. Sekmeli tarama birkaç tıklamayla birçok sayfayı tek bir pencere altında görmenizi ve bunlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca açılış sayfası olarak birden fazla sayfayı seçip bunları sekmeler hâlinde görebilirsiniz.

 

Açılır pencere engelleyicisi rahatsız edilmeden gezinti yapmanızı sağlar. İstenmeyen bir pencere açılmaya kalktığında, Mozilla sizi uyarır. Elbette istediğiniz sitelere de pencere açma izni verebilirsiniz.
Resim yöneticisi istenmeyen görüntüleri engellemenizi ve sayfaların açılmasının hızlanmasını sağlar.

 

 

Yazarken arama özelliği sayesinde sayfada herhangi bir iletişim kutusu kullanmadan, doğrudan yazmaya başlayarak metin içi arama yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler yanında gelişmiş ve çağdaş bir tarayıcı bu özellikleri de barındırmalıdır: Gelişmiş güvenlik ayarları (parola, indirme ve çerez yöneticisi); temalar; çoklu dil ve çoklu platform desteği; en son ağ standartları.

 

Posta ve Haber Grupları
İstenmeyen posta denetimleri sayesinde gelen kutunuzda almasını istemediğiniz iletilerden uzak kalın. Mozilla'nın öğrenmeye dayalı istenmeyen posta süzme yöntemi, siz e-posta aldıkça ve istenmeyenleri işaretledikçe daha iyi işler.Postalarınızı özelleştirilebilen etiketler ve posta görünümleri ile yönetin. İletileri renklerle öncelik sırasına koyun.

 

Mozilla çoklu hesap desteği içerir. Böylece birden çok hesabı tek bir istemciyle kullanırsınız.Mozilla S/MIME, alındı onayı, LDAP desteği ve sayısal imzalama desteği sağlar.

 

Düzenleyici
Mozilla'nın HTML düzenleyicisi devingen görüntü ve tablo boyutlandırma, tablolara hücre ekleme ve tablolardan hücre çıkarma, gelişmiş CSS ve konumlandırılmış katmanları destekleme özellikleriyle artık çok daha iyi. Basit belgeleriniz ve ufak çaplı siteleriniz için Mozilla HTML düzenleyici tam aradığınız şey.

»»» Programı İndir «««

|» “Programlar” Sayfasına Dön! « |

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)