Kısa Kollu Giysi Baskıları

Kısa Kollu Giysi Baskıları

https://farm4.static.flickr.com/3161/2717334711_c87150d810.jpg?v=0Tarık Doğangün adında bir kandaşımızın, büyük uğraşlar vererek tasarlayıp bastırdığı kısa kollu giysiler, tez zamanda birçok Türkçe gönüllüsünün üzerinde yerini aldı. Özellikle gençlerin giydikleri ve üzerinde ne yazdığını bile anlamadığımız “t-shirtler“in karşısında, üzerinde Türkçe duyarlılığımızı gösteren bir yazı bulunan bu kısa kollu giysi, Türkçemize değ veren bütün Türkler tarafından gururla taşınmalıdır diye düşünü. Türkçemizin içinde olduğu şu sıkıntılı dönemlerde, çevremize Türk Dili sevdalıları olarak duyarlılğımızı belli etmemiz ve onlarda “TÜRK“çe yaşayabilme bilinci oluşturabilmemiz için, bu kısa kolluların işlevi büyük olacaktır.

Benim de birkaç ay önce alıp sık sık giydiğim bu giysiden, kutlu Türkçemize değer veren herkesin almasını öneriyorum. Özellikle kısa kollunun ön kısmında Orkun Abecesi ile yazılan “Türkçe” sözcüğü, oldukça dikkat çekiyor ve çok güzel görünüyor. İşte kısa kollu ile ilgili bilgiler (Yazının devamında):

Ön kısımda Orkun tamgaları ile “Türkçe” arka kısımın da ise Bilge Or. Oktay Sinanoğlu'nun “Türkçe giderse, Türkiye gider.” sözünün yazılı olduğu kısakol baskıları yapılmıştır.

Elimizdeki kısa kollu giysiler şu anda tükendiği için, artık sipariş alınmamaktadır.


Kısakollu fiyatı : 15 YTL

Dipçe: Gönderi (kargo) karşı ödemelidir. Gönderinin olası tutarı 4 YTL kadardır.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)