sabit reklam
Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek iş hayatında yükselmeye, yeniliğe ve başarılara işaret eder. Rüyada iyi niyetli bir arkadaş görmek rüyayı gören kişi için hayatının uzun olacağına delalet eder. Eğer ki görülen arkadaş iyi niyetli değil art niyetli bir arkadaş ise görülen rüyanın anlamı rüya sahibinin çok asabi olduğuna ve bu durumu kontrol altına alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada arkadaş ile tartışma yaşanıyorsa rüya sahibinin yapmış olduğu bir şeyden kendini suçlu hissedeceği anlamına gelir. Rüyada görülen arkadaş sağlık problemi yaşıyor ise kazancın artacağı anlamına geldiği gibi arkadaşın rüyada ölmesi de uzun bir hayatı işaret eder.

ruyada-arkadas-gormek

Rüyada Arkadaşla Konuştuğunu Görmek

Rüyada arkadaş ile karşılaşmak konuşmak sohbet etmek iyidir ve arkadaş ile alakalı duyulacak bir habere delalet eder.

Rüyada Arkadaşla Bir Yere Gitmek

Rüyada görülen arkadaş ile bir yere gitmek rüyayı gören kişinin çevresinde üzgün olan birinin üzgün olma sebebini öğrenmeye çalışmaya ancak öğrenemediğine işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada görülen arkadaş ile kavga etmek çok iyi bir anlama gelmiyor. Rüyayı gören kişinin çok güvendiği biri tarafından hayal kırıklığı yaşayacağı ve üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Yakın Arkadaş Görmek

Rüyada görülen yakın arkadaş hayırlı bir iş ile ilgili güzel haberler alınacağına işaret eder. Atılan adımların güzel sonuçlar vereceği ve kısa sürede çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Dertlerin, üzüntülerin, zorlukların geride kalacağına iş hayatında da yeni bir sayfanın açılacağı anlamını taşır. Kırılan kalplerin tamir edileceği, kardeşlerin birbirlerine daha çok kenetleneceğine rivayet eden rüyanın bir diğer anlamı da manevi değeri yüksek kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağı anlamına da gelir.

ruyada-yakin-arkadasini-gormek

Rüyada Eski Arkadaş Görmek

Rüyada eski bir arkadaş görmenin anlamı ise uzun zamandan beri hayal edilen şeylere çok kısa bir zamanda kavuşulacağı anlamına gelir. Yaşanan sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yapacağı yardım ile çözüme kavuşacağına, sağlık problemleri yaşanan dönemin son bulacağına, elde edilecek başarının yolundaki engellerin kalkacağına rivayet edilir. Aynı zamanda sevinçli ve müjdeli haberlerinde alınacağı, uykusuz gecelerin de son bulacağına işaret eder.

ruyada-eski-arkadasini-gormek

Rüyada Arkadaşla Yürümek

Rüyada görülen arkadaş ile yürümenin anlamı, her zaman sürecek huzuru, sakinlik, güven ve mutluluğu işaret eder. Hayata karşı dik duran bir kişiye işaret eden rüyada arkadaşla yürümek ne olursa olsun pes edilmemesine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin amacından ve yolundan geri dönmemesine kendini daima güçlü hissetmeye ve kendine güven ve saygı duyduğuna işaret eder.

Rüyada Yeni Arkadaş Edinmek

Rüyada görülen yeni arkadaş edinmek çok iyi anlama gelir. Yani hayatındaki yeni ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında yeni, başlangıçlar yapacağı anlamına gelen rüyada yeni bir arkadaş edinmek mekan değişikliği anlamına da geliyor.

Rüyada Arkadaş Dövmek

Uzun süredir iş konusunda sıkıntı yaşayan birinin iş bulma konusunda birinden yardım alacağına işaret eder. Rüya sahibi yapılan yardım ile sorunlarından kurutulup mutlu olacağına ve yapılan hataların kısa sürede herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceği anlamına gelir ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)