sabit reklam
Rüyada Cima Etmek

Rüyada Cima Etmek

Rüyada cima etmek, büyük bir rütbeye yorumlanır. Rüyada görülen cimada meni görülürse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğu görülürse, bu rüya boş bir rüya olduğundan tabir edilmez. Çünkü bu hal boşalma halidir.
Düşmanı ile cima ettiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Dostlarının birisiyle cima ettiğini gören kimse, onlara iyilik eder.
Çıplak bir kadınla cima ettiğini gören kimse, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulur.
Yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini gören kimse, ne şekilde olursa olsun düşmanına zafer bulur. Rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini gören kimse, büyük sıkıntılardan kurtularak zafere erişir ve işi yükselerek arasında heybetli ve kendisinden iyilik ümit edilen bir kimse olur. Rüyada bir hayvanın kendisini cima ettiğini gören kimseye, hayır isabet eder. Bir kimse rüyada aslan ve yırtıcı hayvanların, kendisini cima ettiğini görürse, o kimse düşmanından hoşlanmadığı bir şey görür.
Zina eden bir kadınla cima ettiğini gören bir kimseye, haram bir mal isabet eder. Hanımıyla cima ettiğini gören kimse, sanatında kendisine hile eden birisine zafer bulur. Cennet kadınlarının birisiyle cima ettiğini gören kimse, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirlere kavuşur.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)