sabit reklam
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel anlamda düşmanı işaret etmektedir. Sizden menfaat sağlamaya çalışan ve kendini gizleyen biridir. Aynı zamanda hayra yorumlanan bu rüya maddi durumun güçleneceğine, ailede yenilikler yaşanacağı anlamına gelmektedir. Sonu evlilik olacak bir beraberliğe adım atabilir veya evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz.

yilan

Rüyada Zehirsiz Yılan Görmek

Rüyada görülen yılan zehirsiz zararı olmayan bir yılan ise ve korkmuyorsanız elinize bol miktarda altın geçeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada görülen siyah yılan düşmanınızın çok tehlikeli ve güçlü olduğu anlamına gelir. Aynı zaman uzun ve büyük bir yılandan daha tehlikelidir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Çelimsiz ve güçsüz bir düşman anlamına gelen beyaz yılan size zarar veremeyecek bir düşmanın göstergesidir.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada görülen ayaklı yılan mevki sahibi ve sizden çok daha güçlü bir düşmanınızın varlığına işarettir.

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada siyah yılan görmek ile benzer anlamı taşıyan rüyada engerek yılanı görmek düşmanınızın çok tehlikeli olduğunun anlamına gelmektedir.

engerek yilani

Rüyada Yılanın Pençe ve Boynuzunun Olduğunu Görmek

Rüyada görülen tırnaklı ve boynuzlu yılan düşmanın çok kinli ve çok kötü olduğunun göstergesidir. Kötülük ve kinin yüksek sevilere ulaştığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada görülen büyük yılan düşmanınızın sizden daha güçlü olduğu anlamını taşımaktadır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

Büyük yılanın aksine yılan küçükse düşmanınız sizden daha güçsüz ve zayıftır.

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyanızda görülen yılan uçuyor ise en kısa zamanda yaşanılan sıkıntılı günlerin biteceği anlamına gelmektedir. Kafanıza takılan sorunlar kolayca çözülecek ve mutlu günler yaşanacağının habercisidir. Başka bir anlama göre ise düşmanın sizden uzaklaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek düşmanlarınıza karşı galip geleceğiniz anlamına gelmektedir. Yılandan korkmuyor ve ona dokunup elinize alabiliyorsanız aşk veya iş hayatında mutlu günler yaşayacaksınız demektir. Bazende rüyada  yılan öldürmek evlilik anlamına gelmektedir. Eğer rüyada yılanı öldürüp sonrasında yerden kaldırmışsanız veya yılanı parçalara ayırmışsanız yendiğiniz düşmanınızın mallarını alacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde görülen yılan ev halkından birinin size kötülük yapacağı anlamına gelmektedir. Sizden nefret ettiğinin kesin bir kanıtı değildir. Ancak kendisi de farkında olmadan canınızı sıkacak bazı olaylara sebep olabileceğinin işaretidir.  Başka bir anlamı ise evden bir ile tartışılacağının işaretidir. Eğer yılanı evde siz aldıysanız evinize aldıysanız gerçek hayatta eve aldığınız kişilere dikkat etmelisiniz. Çünkü bu kişilerden zarar görebilirsiniz. Evde birden fazla yılan var ise ve siz korkmuyorsanız gerçek hayatta evin içerisinde günah işlemeye meyilli insanlar var demektir. Eğer yılanlar eve girip çıkıyor ise ve size zararı dokunmuyor ise akrabalar arasında düşmanların olabileceğinin işaretidir. Eğer ev sizin değil ise düşmanlar sizin aileniz veya akrabalarınız arasından değildir.

Rüyada Yılan Isırması

Yılan ısırması bir düşmanınız olduğunu ve onun tarafından bir kötülük yaşayacağınızın ve bu durumun sizi zarara uğratacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Yılanın Zehirlemesi Görmek

Gördüğünüz rüyada yılan sizi zehirlemiş ise düşmanınız size fenalık yapacak demektir. Ve bu durumdan olumsuz etkileneceksiniz anlamına gelir. Zehirlenme sonucu öldüğünü gören kimse düşmanı tarafından öldürüleceği anlamına gelebilmektedir.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüyada görülen ölü yılanın anlamı Allah’ın rüya sahibine yardım edeceği ve rüya sahibinin mücadele vermeden düşmanlarından kurtulacağının işaretidir.

Rüyada Yılan Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüyada yılan görmek veya yılan tarafından ısırılmak rüya sahibinin endişe ve korkularının olduğunun anlamına gelmektedir. Her şey yolunda gidiyordur ama içinizde daima endişe vardır. Görülen yılan yaşadığınız korkunun bilinçaltından henüz gün yüzüne çıkmadığının ancak yakın zamanda korkularınızı fark etmeniz gerektiğinin habercisidir.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)