Sınavlar ve Geç Onaylanan Yorumlar

Sınavlar ve Geç Onaylanan

Bu aralar çok yoğun günler geçiriyorum. Zaen yazılarımın çok uzun aralıklı olmasından da anlamışsınızdır bunu. Yoğun günler geçirdiğim için, günce ile de pek ilgilenemiyorum. Yorumları onaylamam da gecikiyor hâliyle. Bunun için bir yazı ile bunu belirmek isedim.

Dört gün önce okuldaki ikinci ara sınavlar (vizeler) başladı. Bunların büyük kısmını iyi denecek bir biçimde atlattım. Önümüzde üç tane sınav kaldı. Onların da bitmesiyle, bayağı rahatlayacağımı düşünüyorum. Okuldaki sınavlar dışında, bir yandan gelecek gireceğim “ gireceğim “ gireceğim “ gireceğim “Kpss“ye; diğer yandan da önümüzdeki Ekim ayında girmeyi düşündüğüm “Üds“ye (Üniversitelerarası ncı Dil Sınavı) çalışmaya çalışıyorum. (: Bunları yapmaya çalışırken günlük işlere ve artık la bütünleştirdiğim bazı şeylere de zaman ayırmayı ihmâl etmemeye çalışıyorum.

Eğitimimle ilgili çalışmalara devam ederken, siz değerli konuklarımızı da ilgisiz bırakmamaya ve çeşitli yollardan bana ulaşanları elimden geldiğince yanıtlamaya çalışıyorum. Hazır sözü açmışken, bana ileti gönderen; fakat yanıt alamayanlardan da bu yolla özür diliyorum. Zamanım çok kısıtlı olduğu için, sadece önemli gördüğüm iletileri yanıtlayabiliyorum. Ayrıca şu anda yüzlerce yorum denetim bekliyor. Onları denetlemek için de pek zamanım olmuyor. Bunun için, kimse “Yönetici i dikkate almadı.“, “Yazdıklarımı kimse okumuyor.” veya “ bir şey mi yazdım da onaylanmadı.” diye yin. Sadece vaktim olmadığı için yorumlarınızı denetleyip yayımlayamıyorum.

Güncemiz yoluyla yaptığım bütün çalışmaları ilgi, beğeni ve sabırla izleyen herkese teşekkür em.

Esenlikle kalın…

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)