Telefonlarda En Çok kullanılan Uygulamalar

Bilişim sektörünün gelişmesi sayesinde akılı telefon kullanımı son derece önem taşımaktadır. Hemen hemen herkesin cebinde akıllı telefon bulunmaktadır. Özellikle bu telefonlara indirmiş olduğumuz programlar ve oyunlar oldukça rağbet görmektedir. Milyonlarca kişi tarafından telefonlarında farklı faklı programlar kullanılmakta ve bu sektör her geçen gün kendini yip geliştirmektedir. Bizde sizler için en çok indirilen programları ve kişi sayılarını derledik.yip geliştirmektedir. Bizde sizler için en çok indirilen programları ve kişi sayılarını derledik.yip geliştirmektedir. Bizde sizler için en çok indirilen programları ve kişi sayılarını derledik.yip geliştirmektedir. Bizde sizler için en çok indirilen programları ve kişi sayılarını derledik.

unnamed (1)Whatsaap messenger: Bir milyar kişinin üstünde kullanıcı tarafından akıllı telefonda bulunmaktadır. Anlık haberleşmede ve mesajlaşmada en çok kullanılan olarak dikkat çekmektedir. Sürekli kendini yenilemesi ve kullanıcıların ihtiyacını şılaması ile ilk sırayı almaktadır.

 

facebook-uygulamasıFacebook Uygulaması: Facebook uygulaması 1 milyar kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamada facebook.com da olan arkadaşlarının anlık paylaştıklarını görebilir, beğenebilir ve yapabilirsiniz, aynı zamanda sizde yapabilirsiniz. yapabilirsiniz. yapabilirsiniz. yapabilirsiniz.

 

indir (1)Facebook Messenger: 500 milyon kişi tarafından telefonlarında kullanılmaktadır. Burada facebookta bulunan arkadaşlarınla hızlı bir şekilde anlık haberleşmeyi sağlamaktadır.

 

indir (2)

 Instagram Uygulaması: Bu uygulamada 500 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. İnstagramda anlık fotoğraflarınızı çekip yollayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakabilir ve beğene bilirsiniz. Özellikle selfie çekmeyi sevenlerin kullandığı bir programdır.

 

indir (3)500 milyondan fazla telefonda kullanılmaktadır. Hotmail, Outlook, msn hesaplarını ve bu adreslere gelen mailleri anlık olarak takip etmenizi sağlamaktadır.

 

clean-master-i_124x124Clean Master:  Bu programda 100 milyon kişi tarafından telefonda kullanılarak en çok kullanılan sırasında üstlerde yer almaktadır. Programın özelliği telefonunuzdaki gereksiz dosyaları silerek telefonunuzda fazla yer kaplamasını engeller ve daha rahat çalışmasını sağlar.

 

retrica-logo_156x156Retrica Uygulaması: Retrica uygulaması 100 milyon kişinin üzerinde indirme yapılan diğer bir uygulamadır. Bu uygulamanın özelliği telefonlarınızda bulunan fotoğrafları düzenize yaramaktadır.

 

cm-security---free-antivirus-logo_300x300CMSecurity: Bu uygulamada diğer uygulamalar gibi 100 milyonun üzerinde telefonda kullanılmaktadır. CM Security uygulaması  telefonunuzda anti virüs programı dememiz mümkün. Telefonlarınıza gelebilecek zararlı yazılımları engellemektedir.

 

indir (4) Uygulaması: Tango uygulaması görüntülü ve sesli şmayı sağlayan bir uygulama olmasından dolayı kullanıcı sayısı 100 milyonun üstündedir. Kullanıcıların bu programda uzakta olan bir tanıdığı, akrabası veya arkadaşı ile rahat bir şekilde görüntülü şmayı sağlamaktadır.

 

viber-logosuViber Uygulaması: Bu uygulamada haberleşmeyi sağlayan ve sesli arama özelliği olan bir programdır. 100 milyonun üstünde kişi tarafından kullanılmaktadır. Haberleşme alanında çok fazla program olmasına rağmen viber rakipleri kadar ün kazanmış ve eklenmiştir.

Twitter-LogoTwitter Uygulaması: Twitter' ı kullanan kişilerin kullanabildiği bu program 100 milyon kişi tarafından telefonlarında kullanılmaktadır. Bu programın özelliği Twitter üzerinde arkadaşlarını takip lirsiniz. Twitter çok fazla kişi tarafından kullanılan bir sosyal paylaşım sistesidir.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)