Telefonlarda En Çok Kullanılan Oyunlar

Telefon sektöründe akıllı telefonların çıkması ile bunlara uyarlanan uygulama ve oyun sektörü de hızlı bir şekilde ilerleyiş kaydetmiştir. En fazla kullanılan telefon uygulamalarımız bir önceki yazımızda sizler için derlemiştik. Bu yazımızda telefonda en çok oynanan oyunlar için bilgi vereceğiz;

candy-crashCandy Crush Saga: Facebook' tan tanıdığımız bu oyun artık akıllı telefonlarımızdan da oynanması için uygulaması yapıldı ve en çok oynanan oyunları listesine girdi. Bu oyunda size verilen hakta şekerli patlamanız gerekmektedir. En hızlı sen patlatarak arkadaşlarını geride bırakabilirsin.

 

Draw-SomethingDraw Something: Bu oyunda en çok oynanalar listesine girmiş durumda, bir obje çiziyorsun ve karşında ki senin çizdiği objeyi bilmesi gerekmektedir. En güzel objeyi çizerek ve çizilen objeyi bularak en fazla puanı sen alabilirsin.

 

angry-birdsAngry Birds: Dünyada en fazla oynanan oyunlar ında olan Angry birds artık telefonlardan oynamakta mümkün herkesin rahatlıkla indirip oynayabileceği bu oyunu sizde telefonlarınıza indirerek kuşları uçurabilirsiniz.

 

real-racing-3Real Racing 3: Telefonda oynanabilecek en güzel yarış oyunlarından biri. Oyunda araçlar modelleri, hızlı olması, oyunun görsel efektleri sayesinde en fazla oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlar arasında yerini almış durumda.

 

subway-surfersSubway Surfers: Bağımlılık yapan bir telefon oyunu daha, kahramanımız tren rayları üzerinde peşinden koşturan bekçiyi geride bırakarak altınları toplamaktadır. Bekçiden kaçarken dikkat etmemiz gereken hızlı trenlerin arasından hızlı hamlelerle geçmemiz.

 

rail-rushRail Rush:  Kıvrımlı yollarda hızlı ve seri bir şekilde altınları toplamalısın önüne çıkacak engelleri geçebilmen zor ve bu zorluk oyuna ayrı bir tat katmış. Bu oyunda en çok oynanan oyunlar arasında yerini almış durumda.

 

flow-freeFlow free: Kolay başlayarak zorlanan tam bir dikkat ve zeka oyunu, aynı renklerde bulunan kutucukları birbirine ulaşırman lazım ama kutucuklarda boş yerler kalmayacak ve diğ kutucuk herhangi bir kutucuğun yolunu kesemez. Akıllı telefonlarda en çok oynanan zeka oyunu konumundadır.

 

101-okey101 Okey Oyunu: 101 okey oyunun oynanmasının en büyük sebebi online olmasıdır. 101 okey bilen herkesin oynadığı bu oyun şimdi telefonlardan da oynanması sayesinde daha fazla kişi arasında rekabet ortamı şturmaktadır.

 

top-elevenTop Eleven: Top eleven sanal takımını kurarak, en iyi takıma sen sahip olabilirsin. Facebook'ta da en çok oynan oyunlar arasında olan oyun şimdi akıllı telefonlarada girerek kullanıcı sayısını arttırmış ve online bir olması sayesinde büyük görmektedir. Oyun güncel olup her gün yeni bir sistem yaparak futbolcularını geliştirebilir ve maçlarını kazanabilirsin.

 

temple-runTemple Run: Koşarak arkandan gelen canavardan kurtulabilirsin yolda senin kaçmanı engelleyecek çok fazla sorunla karşılaşacaksın onları hızlı bir şekilde doğru hemlelerle geçebilirsin ve altınları toplayabilirsin. Bu oyunda hızlı oyunları seven kişiler tarafında telefonda onanan en çok oyunlar arasındadır.

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)