sabit reklam
Windows Live Messenger – (Programlar)

Windows
()

Sürüm: 8.1.0178 (Türkçe)

 

Tanıtım: İşte! Yeni kuşak . Messenger ile ilgili sevdiğiniz her şeye (kişi listeniz, ifadeleriniz ve arkadaşlarınıza anında erişim) ek olarak, bağlanmanın ve fotoğraf (ve başka şeyler) paylaşmanın yeni müthiş yolları var. Her zamanki gibi, Messenger’ı karşıdan yüklemek ve çoğu özelliğini kullanmak ücretsiz.

 

» Bilgisayardan Bilgisayara Arama: Düşüncelerinizi dile getirin: Bilgisayardan Bilgisayara Arama kullanarak yüksek kaliteli sesli konuşma yapın. Ücretsiz.

 

» Daha da iyi görüntülü konuşmalar: Görüntülü telefonların olduğu eski bilim kurgu filmlerini hatırlıyor musunuz? İşte yeni Messenger size tam bunu sağlıyor, hatta daha iyisini: canlı, tam ekran (640×480) video.

» Paylaşım Klasörleri: Bir dosyayı kişinin adına sürükleyin. İşte bir Paylaşım Klasörü oluşturdunuz. Artık siz veya kullanıcınız istediğiniz zaman klasördeki dosyaları alabilirsiniz; biriniz çevrimdışı olduğunda bile.

 

» İki yönlü, süper güçlü adres defteriniz: Windows Live Contacts ile, kişileriniz bilgilerini güncelleştirdiğinde, bilgiler Messenger adres defterinizde de değiştirilir. Anında. (Windows Live Mail adres defteriniz de güncelleştirilir).

 

» Yakında: Yahoo! arkadaşlarınızla da konuşacaksınız: Dünyanın en büyük anlık ileti ağı daha büyük ve daha iyi olmak üzere! Yahoo! Messenger with Voice kullanan arkadaşlarınızla da yakında konuşabileceksiniz. Ne zaman çevrimiçi olduklarını görebilecek ve ’dan doğrudan iletişim kurabileceksiniz. Sizin ve aradığınız kişinin Messenger’ı yüklemiş ve uyumlu mikrofon ile hoparlör veya kulaklık sahibi olmanız gerekir. Sizin ve kişinizin uyumlu Web kamerası, mikrofon, hoparlör veya kulaklık ve yüksek hızlı Internet erişimi sahibi olmanız gerekir.

Diğer Özellikler:
» Bildiğiniz tüm göz kırpmalarınızı, ifadelerinizi ve bunlara eklenen yeni birkaç şık göz kırpması ve ifadeyi gönderebilirsiniz.
» Gerçek zamanlı yazılı, görüntülü ve sesli video ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz.*
» Canlı, tam ekran (640×480) video ve tam senkronize ses ile daha net bir görüntü ve ses alabilme özelliği.*
» Yepyeni grafikler, yeni tema desteği ve renk seçenekleri ile her yanı özelleştirilebilir görünümler ile capcanlı görünüm
» Paylaşım Klasörleri ile her türlü dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz.
» Diğer Messenger kullanıcılarıyla ücretsiz PC’den PC’ye arama yapabilirsiniz. Her iki tarafın da uyumlu Web kamerası, hoparlör ve mikrofonları olmalıdır.

 

Sistem Gereksinimleri:
» Çoklu Ortam bilgisayarı
» Pentium 233 MHz işlemci (500 MHz önerilir)
» Microsoft Windows XP
» En az 128 MB RAM (256 MB önerilir)
» Yükleme için en çok 50 MB, programı çalıştırmak için 15 MB sabit sürücü alanı.
» Varsayılan tarayıcınız farklı bile olsa, bilgisayarınızda Microsoft Internet Explorer sürüm 6 SP1 veya daha ilerisi yüklü olmalıdır (Live ID özelliklerini kullanabilmeniz için).
» En az 800 x 600 ekran çözünürlüğü

»»» Programı İndir «««

|» “Programlar” Sayfasına Dön! « |

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)