Winzip – (Programlar)


(Progrmlr)

Sürüm: 3.0 (İngilizce)

Tanıtım:
Bilgisayar dünyasının prog devi WinZip bu sefer de Self-Extractor adlı ek yazılımının s sürümüyle karşınızda. Self-Extractor sayesinde zip formlı arşivlerinizi exe formlı uyamalara dönüştürebilirsiniz. Programın işlevi yalnızca format değişimiyle kısıtlı değil. Zip dosyalarınızı bu program aracılığı ile sanki birer kurulum sihirbazına dönüştürebilmekteyiz. Hem de yalnızca bir kaç kolay adımda. Bu program sayesinde oluşturduğumuz exe formatlı arşivlerimize kısa bilgilerden tutun, dilediğimiz şekilde ikonlar dahi ekleyebilmekteyiz.

Yani hem kurulumun hem de kullanımın tam anlamıyla kullanıcı dostu olduğu belirtmeliyim. Az ingilizce bilen arkadaşlarım dahi programı rahatlıkla kullanabilir. Programımızın asıl branşı kurulum dosyası hazırlamaktan çok, var olan zip arşivli dosyaları düzek ve tek bir açılabilir dosya haline getirmektir. Bazı profesyonel yazılım firmalarının dahi hala bu amaçla Self-Extractor'ı kullandıklarını görebiliriz. ek ve tek bir açılabilir dosya haline getirmektir. Bazı profesyonel yazılım firmalarının dahi hala bu amaçla Self-Extractor'ı kullandıklarını görebiliriz.

Programımızın son sürümündeki yeniliklere kısaca bakacak olursak;

AES, 128 ve 256 bit anahtarları içeren arttırılmış güvenlik teknikleri (Yani iki bilgisayar arasındaki veri alışverişi sırasında üçüncü bir kullanıcının bilgi hırsızlığını önleyen şifreleme sistemi)
Geliştirilmiş sıkıştırma teknolojisi,
Daha yüksek çözünürlüklü ve daha kaliteli ikon ekleme imkanı ve dahası…
Self-Extractor her ne kadar kullanışlı da olsa bir deneme sürümü olduğunu unutmamalısınız.
Malesef 45 gün içinde kullanım limitini doldurmaktadır. Eğer ürünümüzü beğenir ve sınırsız tam sürümünü kullanmak isterseniz $49.95 karşılığında kaydolabilirsiniz.
WinZip kalitesine güveniyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir yazılım. Özellikle ileri düzey kullanıcıların çok faydalanabileceği bir program olduğunu düşünüyo.

»»» Programı İndir «««

|» “Programlar” Sayfasına Dön! « |

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)