Bear Share – (Programlar)

Bear Share
(Programlar)

Sürüm: 6.0

 

Tanıtım: BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olk sağlayan bir programdır. BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp şınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.

Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, nda zorlanmayacaksınız. Basit arnın dışında bünyesinde gelişmiş ar özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı znda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

Programı indirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.


ler :

100% temiz kurulum
Markalanmış yeni arayüz
Daima en hızlı indirme
Anlık “arama önerme” teknolojisi
Kötü dosyalara ebeveyn koruması ve giriş engellemesi
Otomatik virüs koruması
Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği

BearShare ile,

Müzik ve video paylaşabilir, keşfetebilir ve indirebilirsiniz.
Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
Eski arkadaşlarınız ile yeni dostluklar kurabilir ve bağlanabilirsiniz.
Arkadaşlarınız ve favori larınız hakkında yorum yapılmasına izin verebilirsiniz.
Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.

BearShare ile indirebileceğiniz dosya türleri :
Windows medya dosyaları: asf, asx, avi
Windows medya ses dosyaları: wmv, wax, wm, wma, wmd, wmx, wmz, wvx
Film dosyaları: mpeg, mpg, mpa, mpe, m1v, mp2, mp2v
MP3 ses dosyaları: mp3

BearShare 6. sürümüyle noktadan noktaya (programı kullanan diğer kişilerden) bağlantı yaparak indirilen içerikleri yasal içerik kapsamında değerlendiriyor, bunun yanında ücretli üyelik ile parçaları telif hakkını da alarak daha yüksek hızla indirmeyi vaadediyor. Müzik ve video dosyaları 15 dakikadan küçük parçalar halinde lmuş. Program casus veya reklam yazılımlar içermemektedir.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Eski 5 Sürümü sevenler için : Programın bir önceki 5 sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Programı ındır

» “Programlar” Sayfasına Dön! «

Sınavlara Hazırlık Arama Robotu
YGS & LYS TEOG KPSS TUS KPDS Ehliyet Sınavı PMYO JANA

Seçim esnek olup ilgili alanları seçiniz, Örneğin ehliyet sınavı için branş olarak matematik seçmeyiniz :)